Lipofilling – brazylijski lifting

Lipofilling to zabieg polegający na korygowaniu wad estetycznych z pomocą tkanki tłuszczowej  pacjenta. Ogromną zaleta transferu tłuszczu jest użycie w pełni naturalnego materiału, dzięki czemu ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych […]

Korekcja uszu

Korekcja uszu jest zabiegiem chirurgii plastycznej, dzięki któremu można zniwelować defekty małżowiny usznej, takie jak odstawanie lub kształt. Jest to bardzo popularny zabieg, często przeprowadzany nawet u dzieci.

Korekcja powiek dolnych i górnych

Korekcja powiek jest to zabieg chirurgiczny, którego celem jest poprawa wyglądu powiek górnych oraz dolnych. Nazywany jest on również blepharoplastyką.

Korekcja nosa

Korekcja nosa jest zabiegiem, który poprawia kształt nosa, a w niektórych wypadkach także jego funkcjonowanie. Nos umiejscowiony jest w centralnej części twarzy, dlatego wielu ludzi decyduje się na poprawę jego wyglądu. Korekcję przeprowadza się także ze względów medycznych np. poprzez prostowanie krzywej przegrody nosowej, która utrudnia oddychanie.

Powiększanie ust

Powiększanie ust polega na wstrzyknięciu do tkanek warg preparatów długo lub średnio wchłanialnych o najwyższych standardach jakości bezpieczeństwa. Efektem tego zabiegu są usta pełniejsze, kształtne i sprawiające wrażenie bardziej nawilżonych. […]

Lifting twarzy

Lifting twarzy, to zabieg chirurgiczny, który pozostawia trwały efekt odmładzający. Raz przeprowadzony poprawia kontur twarzy i wygładza zmarszczki, a efekt utrzymuje się przez wiele lat

Operacje piersi

Korekcja piersi polega na powiększeniu, redukcji lub zmianie kształtu piersi poprzez operację chirurgiczną. Celem wszystkich tych zabiegów jest poprawa wyglądu piersi – nadanie im kształtu i wielkości proporcjonalnych do sylwetki kształtu i wielkości.

Ginekomastia

Korekcja sutków męskich

Ginekomastia to powiększenie sutka oraz gruczołu piersiowego u mężczyzny w wyniku rozrostu tkanki tłuszczowej, gruczołowej oraz włóknistej. Powiększenie gruczołu występuje jednostronnie lub obustronnie. Sutek może zmienić kolor i być wrażliwy, a nawet bolesny a gruczoł piersiowy znacznie powiększony.

Plastyka brzucha

Plastyka powłok brzucha

Jest to zabieg chirurgiczny, mający na celu usunięcie fałdu skórno-tłuszczowego z okolic brzucha. Operacja może mieć przyczyny estetyczne, ale często także zdrowotne. Po jej przeprowadzeniu poprawia się napięcie skóry, a sylwetka znacznie lepiej się prezentuje.

Odsysanie tkanki tłuszczowej

Odsysanie tkanki tłuszczowej czyli liposukcja, to zabieg służący modelowaniu sylwetki. Zabieg polega na usunięciu tkanki tłuszczowej odkładającej się w nadmiarze w niektórych częściach ciała.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa pacjenta jest doskonałym, naturalnym wypełniaczem. Tłuszcz pobrany z ciała można wykorzystać do wypełnienia między innymi: zmarszczek, usunięcia blizn, powiększenia ust.

Ginekologia korekcyjna

Ginekologia korekcyjna to dziedzina chirurgii plastycznej, dzięki której można poprawić wygląd oraz funkcjonalność zewnętrznych narządów płciowych. Kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi, dzięki którym w znacznym stopniu mogą poprawić jakość swojego życia.

Zabiegi drobne

Usuwanie znamion i guzków. Celem zabiegu jest usunięcie drobnych znamion barwnikowych lub łagodnych guzków, które ze względu na umiejscowienie lub rozmiar nie podlegają leczeniu z zakresu chirurgii ogólnej lub onkologicznej.