Klinika chirurgii plastycznej

 

about

 

Studia ukończyłem na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1986 roku.

W 1991 roku w Opolu, uzyskałem specjalizację I-szego stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej.

W latach 1992-1999 swoje życie zawodowe związałem ze Szpitalem Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Tam też uzyskałem specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej pod kierunkiem profesora Kazimierza Kobusa.

Od 1999 roku pracuję w Opolu - w latach 1999-2003 w Wojewódzkim Centrum Medycznym jako jedyny chirurg plastyk w strukturach społecznej służby zdrowia województwa opolskiego, będąc mianowany w roku 2002 konsultantem wojewódzkim ds. chirurgii plastycznej.

Od 1998 roku prowadzę prywatną praktykę - Gabinet Chirurgii Plastycznej Chirplast, obejmującą pełny zakres chirurgii estetycznej.

Swój poziom wiedzy i umiejętności stale doskonalę biorąc udział w wielu zjazdach i sympozjach w Polsce i za granicą - m. in. w Nicei, Wiedniu, Bonn, Madrycie, Bejrucie.

Od 2006 roku współpracuję z Kliniką Chirurgii Plastycznej „Artplastica” w Szczecinie.

W latach 2012-2015 pracowałem jako specjalista chirurgii plastycznej  w randze  konsultanta w Wielkiej Brytanii.

Współpracowałem z renomowaną  angielską firmą Transform,  wykonując setki operacji z zakresu chirurgii estetycznej w Szkocji i w Irlandii Północnej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) - Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz od 2005 Brytyjskiej Izby Lekarskiej - General Medical Council.