Labioplastyka

Plastyka warg sromowych

Labioplastyka to jeden z zabiegów, które ma do zaoferowania ginekologia korekcyjna. Dzięki tej młodej dziedzinie chirurgii plastycznej możesz poprawić wygląd oraz funkcję zewnętrznych narządów płciowych. Niektóre ze zmian anatomicznych nie tylko obniżają satysfakcję z kontaktów seksualnych, ale powodują także ból lub dyskomfort w życiu codziennym, sporcie lub aktywnym wypoczynku.

Decydując się na zabieg, uwolnisz się od zmian, które nie tylko utrudniają Ci czerpanie przyjemności z życia seksualnego, ale też wywołują ból i powodują dyskomfort.

Niezależnie, czy przerost warg sromowych mniejszych występuje od pokwitania, powstał podczas porodu, czy przechodzenia menopauzy, możesz skorzystać z wielu zabiegów, które oferuje dziś ginekologia estetyczna.

Labioplastyka - plastyka warg sromowych

Wskazania

Ginekologia korekcyjna najczęściej pomaga kobietom, które cierpią z powodu defektów spowodowanych dużą ilością porodów lub wadami zewnętrznych narządów płciowych. Zabieg wskazany jest w przypadku:

  • przerostu warg sromowych mniejszych,
  • nadmiaru tkanek warg sromowych większych,
  • zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej wzgórka łonowego,
  • asymetrii narządów płciowych,

Przeciwwskazania

  • zburzenia krzepnięcia krwi
  • zaburzenia psychiczne
  • infekcje narządów płciowych zewnętrznych

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem konieczna będzie konsultacja lekarska. W jej trakcie chirurg przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny i oceni stan zdrowia. Może też zlecić wykonanie niezbędnych badań lub wizytę u innego lekarza specjalisty.

Określi również rodzaj i zakres defektu Twoich narządów płciowych oraz oceni, w jakim stopniu zabieg będzie mógł Ci pomóc. Tym samym zestawi on Twoje oczekiwania z rzeczywistymi możliwościami, jakie daje operacja, a także opowie o szczegółach dotyczących wyglądu twoich narządów po operacji.

Zabieg – ginekologia korekcyjna

Sposób wykonania konkretnego zabiegu zależy od wskazania i rodzaju problemu, z jakim zgłaszasz się do lekarza. W każdym przypadku metoda dopasowywana jest indywidualnie do twoich potrzeb, a jej szczegóły poznasz w trakcie konsultacji medycznej, na której też zostanie wyznaczony termin operacji.

W większości przypadków zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1 godziny.

Wszystkie zabiegi dotyczące ciała

Skontaktuj się z nami

Rekonwalescencja po zabiegu

Jeśli w trakcie doby po zabiegu nie wystąpią żadne niepokojące objawy, zostaniesz wypisana do domu. Gdy pojawi się ból, możesz złagodzić go, przyjmując doustne środki przeciwbólowe.

Po tygodniu od operacji zgłoś się na wizytę kontrolną. Tyle też trwa proces gojenia obrzęków i ran pooperacyjnych. Rekonwalescencja trwa zwykle od 4 do 8 tygodni. Po tym czasie możesz wrócić do życia seksualnego.

Ze względu na duże korzyści, jakie ze sobą niesie, plastyka zewnętrznych narządów płciowych jest dziś dość popularnym zabiegiem. Korzysta z niej wiele kobiet, które z powodu defektu w okolicach intymnych nie mogą w pełni cieszyć się życiem seksualnym i czują dyskomfort w trakcie codziennego funkcjonowania.

Opinie pacjentów

[show-testimonials alias=’Labioplastyka’]

Dodaj opinię

[show-testimonials-form alias=’labioplastyka’]

shape

KONTAKT

Więcej

505 221 035

Drodzy pacjenci
Do 05.08 przebywamy na urlopie. Ale spokojnie.... trzymamy rękę na pulsie 😉
Wszelkie informacje o zabiegach znajdziecie Państwo na naszej stronie: czopkiewicz.pl
Rejestracja konsultacji i wizyt kontrolnych:
W przypadkach nagłych, dotyczących naszych dotychczasowych Pacjentów, kontakt:
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤
Drodzy pacjenci
Rejestracja konsultacji i wizyt
W przypadkach nagłych, dotyczących naszych dotychczasowych Pacjentów:
Do 05.08 przebywamy na urlopie.
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤