Kontakt

Zapraszamy do naszego gabinetu mieszczącego się w Opolu przy ul. Łangowskiego 2/1.

Numer rachunku bankowego: 05 1140 2017 0000 4502 0556 9183

Płatności można także dokonać na miejscu przy pomocy katy kredytowej lub debetowej / przed dokonaniem płatności sprawdź proszę czy masz ustawiony odpowiedni limit na karcie.

W celu umówienia wizyty najlepiej zadzwonić pod jeden z numerów poniżej

 • + 48 505 221 035
 • + 48 77 442 55 39

i sprawdzić czy gabinet jest czynny w dogodnym dla Ciebie terminie.

Podczas wizyty konsultacyjnej przedstawisz lekarzowi swoje oczekiwania dotyczące planowanego zabiegu. Lekarz przeprowadzi wywiad na temat Twojego ogólnego stanu zdrowia, przebytych chorób oraz wstępne badania kwalifikujące do zabiegu.

Podczas rozmowy doktor Czopkiewicz powie, jak się przygotować, przedstawi optymalny sposób prowadzenia zabiegu, poinformuje  Cię również o ewentualnych ograniczeniach lub ryzykach pooperacyjnych.

To bardzo dobry moment na skonsultowanie ewentualnych wątpliwości (jeśli je masz) i pytań dotyczących stanu zdrowia oraz zachowania Twojego ciała przed i po operacji. Lekarz przedstawi Ci wstępnie plan działania - na co zwrócić uwagę, aby rekonwalescencja przebiegała wydajnie.

Wyznaczona zostanie także data zabiegu. Chirurg przekaże inne istotne szczegóły dotyczące ewentualnych wskazań i przecwwskazań jak np. dieta bezpośrednio przed zabiegiem, czy przygotować się na hospitalizację lub zapewnić sobie opiekę osoby trzeciej opuszczając gabinet po operacji.

Po zabiegu, a przed opuszczeniem gabinetu, dowiesz się w szczegółach o postępowaniu podczas rekonwalescencji. Wyznaczone zostaną również terminy kolejnych wizyt: na zdjęcie opatrunków, wizyty kontrolne.

W dowolnej chwili przed i po zabiegu możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na Twoje pytania. Możesz również wstępnie przeczytać opisy poszczególnych zabiegów na tej stronie internetowej.

Naszą rolą jest dbanie  o stan Twojego zdrowia, a także przekazywanie wiedzy na temat prowadzonych terapii i zabiegów.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół Gabinetu Chirurgii Plastycznej

 

Dr Krzysztof Czopkiewicz - Kontakt

Jeżeli masz pytanie dotyczące zabiegów lub warunków ich przeprowadzenia wypełnij poniższy formularz.

  Imię

  Email

  Temat

  Wiadomość

  [recaptcha size:compact]