Odstające uszy, a także ich nietypowy kształt to główne, ale nie jedyne powody, dla których możesz zdecydować się na korekcję uszu. Ten zabieg chirurgii plastycznej pomoże ci zniwelować defekty małżowiny usznej i uzyskać taką jej formę, która spełniać będzie twoje oczekiwania. Korekta uszu to bardzo popularny zabieg, z którego korzystają osoby w różnym wieku. Jeśli odstające uszy lub ich nietypowy kształt przeszkadzają ci w codziennym życiu i wpływają na twoje relacje z innymi, zabieg korekcji uszu może okazać się pomocny. Zabieg wykonywany jest także u dzieci powyżej 14 roku życia, a wyjątkowo u dzieci w wieku powyżej 7 roku życia.

Więcej

Rynoplastyka, czyli korekta nosa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Powodem decyzji o zabiegu jest nie tylko poprawa wyglądu tej ważnej części twarzy, ale też względy zdrowotne. Jeśli kształt lub wielkość twojego nosa wpływa niekorzystnie na twój wygląd oraz na samoocenę i samopoczucie, możesz to zmienić. Również w sytuacji, gdy masz poważne problemy z oddychaniem, zabieg korekcji nosa może okazać się pomocny. I choć okres rehabilitacji jest dość długi, to korzyści, jakie ze sobą niesie ze sobą ten zabieg, z pewnością są tego warte.

Więcej

Korekta powiek nazywana również blefaroplastyką to zabieg chirurgiczny, którego celem jest poprawa wyglądu powiek górnych oraz dolnych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, chirurg może to zrobić w trakcie jednego zabiegu lub też oddzielnie. Nie zawsze bowiem, zmiany wymagające ingerencji chirurgicznej pojawiają się tak na powiekach górnych jak i dolnych.

Więcej

Zwykle pierwsze oznaki starzenia skóry pojawiają miedzy 40 a 50 rokiem życia i to właśnie wtedy najlepiej skorzystać z tego rodzaju zabiegu. Sprawi on, że Twoja skóra znów będzie napięta i bardziej elastyczna, a twarz odzyska wcześniejszy owal. Jak łatwo się domyślić, zmiany te wpłyną nie tylko na Twój wygląd, ale też na samopoczucie. Lifting twarzy pozostawia trwały efekt odmładzający.

Więcej

Jednym ze skutecznych, a zarazem bezpiecznych sposobów na powiększenie ust jest wstrzyknięcie do tkanek warg preparatu wypełniającego, długo lub średnio wchłanialnego. Każdy z nich odznacza się najwyższym standardem jakości bezpieczeństwa. Efekty mogą utrzymywać się od kilku miesięcy do kilku lat. Usta można także powiększać chirurgicznie. Odbywa się to zwykle w znieczuleniu miejscowym i polega na wycięciu względnego nadmiaru skóry w zagłębieniu pod nosem i wywinięciu czerwieni wargi górnej. W tym przypadku możemy mówić o efekcie trwałym.

Więcej

Lipotransfer to zabieg, w którym wykorzystywany jest w pełni naturalny wypełniacz płytkich i głębokich zmarszczek. To metoda modelowania sylwetki, w której wykorzystywany jest twój tłuszcz pobierany z wybranej części ciała i przeszczepiany w docelowe miejsce. Autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej stosowany jest też do poprawiania owalu twarzy, podniesienia opadających policzków oraz rewitalizacji skóry dłoni i twarzy.

Więcej