Powiększenie piersi to dla wielu kobiet zabieg, który pomaga im uwolnić się od kompleksów oraz zwiększyć pewność siebie, co często pozytywnie wpływa na relację z partnerem. Dzięki możliwościom, jakie oferuje dziś chirurgia plastyczna, możesz wybrać zarówno implanty okrągłe, jak i anatomiczne. Dostępnych jest też wiele rozmiarów, dzięki czemu chirurg plastyk może odpowiednio wymodelować twój biust. Tym samym efekt końcowy będzie zgodny z twoimi oczekiwaniami i anatomiczną budową twojego ciała.

Więcej

Wiotczenie skóry związane z wiekiem, karmienie po urodzeniu dziecka oraz sam ciężar piersi to najczęstsze przyczyny ich opadania. Jeśli podobnie jest w twoim przypadku i zastanawiasz się, czy możliwe jest podniesienie piersi, by odzyskały wcześniejsze krągłości, skonsultuj się z chirurgiem plastycznym. Zabieg podniesienia piersi wykonywany jest na całym świecie i wiąże się z wieloletnim doświadczeniem chirurgów. Oznacza to, że możesz być spokojna o efekty i korzyści, jakie ze sobą niesie.

Więcej

Lifting biustu z implantem to połączenie dwóch zabiegów w jednym. Problem opadających piersi dotyczy wielu kobiet i wynika z przyczyn często od nich niezależnych. Biust może utracić swoją jędrność, kształt i sprężystość z powodu starzenia się włókien kolagenowych, karmienia piersią, czy też odchudzania. Jeśli zależy Ci nie tylko na podniesieniu, ale też na powiększeniu piersi, ten zabieg chirurgii plastycznej może okazać się pomocny.

Więcej

Operacja plastyczna biustu przychodzi z pomocą zarówno kobietom, które marzą o większym biuście, jak i tym, których natura obdarzyła zbyt dużym jego rozmiarem. Jeśli duże piersi utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie i uprawianie sportu oraz sprawiają, że źle czujesz się ze swoim ciałem, pomocne może okazać się zmniejszenie piersi. To zabieg, który przyniesie ci ulgę i komfort.

Więcej