Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem popularnym zarówno pośród kobiet jak i wśród mężczyzn. Liposukcja brzucha i innych partii ciała to zabieg, który służy przede wszystkim modelowaniu sylwetki. Tym samym nie być traktowany jako sposób walki z otyłością, a jedynie jako pomoc w uwolnieniu od nadmiaru tłuszczu w wybranych partiach ciała. Warto wiedzieć, że dysproporcje w jego rozmieszczeniu nie muszą wynikać ze złej diety, czy nadmiaru spożywanych pokarmów, ale także z predyspozycji genetycznych, przebytych chorób, przyjmowanych leków i braku aktywności fizycznej.

Więcej

Abdominoplastyka to zabieg chirurgiczny wykonywany w celu usunięcia fałdu skórno-tłuszczowego z okolic brzucha. Decyzję o poddaniu się plastyce brzucha możesz podjąć zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych. Operacja ta jest bezpieczna i przynosi widoczne efekty, dlatego też cieszy się bardzo dużą popularnością. Ze względu na to, że przeprowadzana jest w mniejszym lub większym zakresie, istnieje kilka jej odmian. Różnią się one od siebie wielkością ciecia, czasem operacji, stopniem inwazyjności i okresem rekonwalescencji.

Więcej

Plastyka ramion to zabieg chirurgiczny skierowany do osób, u których skóra na ramionach lub udach jest wiotka i zaczyna opadać. Staje się to przyczyną dyskomfortu i dla wielu pacjentów może stanowić duży problem estetyczny. Dotyczy to zarówno osób starszych, jak i tych, które osiągnęły sukces w pozbyciu się nadwagi.

Więcej

Lifting brazylijski to transfer własnego tłuszczu z miejsca, gdzie występuje nadmiar tkanki tłuszczowej do obszaru pośladków. Może być wykorzystany jako sposób na uzupełnienie brakującej tkanki, uwypuklenie pośladków, nadanie im bardziej okrągłego kształtu i ogólne poprawienie ich wyglądu. Bogaty w komórki macierzyste tłuszcz sprzyja poprawie jędrności skóry i wpływa na jej wygładzenie.

Więcej

Labioplastyka to jeden z zabiegów, które ma do zaoferowania ginekologia korekcyjna. Dzięki tej młodej dziedzinie chirurgii plastycznej możesz poprawić wygląd oraz funkcję zewnętrznych narządów płciowych. Niektóre ze zmian anatomicznych nie tylko obniżają satysfakcję z kontaktów seksualnych, ale powodują także ból lub dyskomfort w życiu codziennym, sporcie lub aktywnym wypoczynku.

Więcej