MEDIA O NAS

Motiva.

Wpis na instagramowym profilu producenta implantów. Post przedstawia zakres zabiegów wykonywanych w Klinice Czopkiewicz, jak również opisuje pokrótce sylwetkę doktora Krzysztofa Czopkiewicza.

Motiva.

W Klinice Czopkiewicz staramy się pozostawać neutralni  względem producentów implantów używanych w operacjach plastycznych. Daje to szerokie możliwości wyboru dla naszych pacjentów. Poza wpisem na koncie Instagram, nasze zasoby można odnaleźć także w dostępnej na witrynie wyszukiwarce lekarzy.

Blog Zmień to. Czerwiec 2016.

Chirurgia plastyczna – tabu czy normalność?

Artykuł napisany przez Małgorzatę Maksjan. Jest to wywiad z doktorem Czopkiewiczem na temat szeroko rozumianej chirurgii plastycznej. Autorka porusza ważne kwestie dotyczące trudnej profesji chirurga plastyka. Doktor pytany o nią w odniesieniu do własnej praktyki nawiązuje do wielu miejsc, gdzie miał możliwość operować, i to zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Tekst zdecydowanie warto przeczytać.

NTO.PL. Maj 2009

Mimo kryzysu operacje plastyczne cieszą się niesłabnącą popularnością. Kryzys z roku 2009 spowodował dość duże osłabienie wielu światowych gospodarek. Nie było tego widać w dziedzinie chirurgii plastycznej. Doktor Czopkiewicz w wywiadzie opowiada jakie zabiegi budziły wówczas największe zainteresowanie zarówno w Polsce jak i w innych krajach.

Pani.

W magazynie Pani znalazła się przekrojowa wstawka reklamowa prezentująca profil Kliniki Czopkiewicz oraz zakres zabiegów jakie realizujemy

Wysokie Obcasy 2019-04.

Artykuł na temat blofaroplastyki. Doktor Czopkiewicz tłumaczy na czym polegają najważniejsze korzyści jakie wynikają w korekcji powiek. Mówi także dla kogo przeznaczony jest sam zabieg.

Blog Chirurgicznie Precyzyjny. Czerwiec 2016

Wywiad z pięknem w tle. Inna rozmowa z doktorem Czopkiewiczem z tego samego czasu. Tutaj autorka dużo więcej pyta o życie i decyzje zawodowe doktora, które doprowadziły go do obecnej chwili.