Piersi

Powiększanie biustu

Powiększenie piersi to dla wielu kobiet zabieg, który pomaga im uwolnić się od kompleksów oraz zwiększyć pewność siebie, co często pozytywnie wpływa na relację z partnerem. Dzięki możliwościom, jakie oferuje dziś chirurgia plastyczna, możesz wybierać wśród wielu rozmiarów i projekcji implantów, przez co chirurg plastyk może odpowiednio wymodelować Twój biust. Tym samym efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami i anatomiczną budową Twojego ciała.

Powiększanie biustu

Wskazania

Powiększenie piersi może pozytywnie wpłynąć zarówno na Twoje poczucie własnej wartości, jak i atrakcyjności. Jeśli więc nie jesteś zadowolona z kształtu i wielkości swoich piersi lub ich wielkości, zabieg może to zmienić.

Zabieg ten zwykle wykonywany jest u kobiet, z:

  • małymi piersiami, które nie pasują do sylwetki,
  • małym i opadającym biustem, powstałym głównie w wyniku ciąży oraz karmienia piersią,
  • asymetrią piersi,
  • wrodzonym niedorozwojem jednej lub obu piersi.

Ten zabieg może być dla Ciebie rozwiązaniem, jeśli doszło do zniekształcenia piersi w wyniku nieudanej próby ich powiększenia lub innej operacji.

Przygotowanie do zabiegu

Zanim wyznaczony zostanie termin zabiegu, musisz umówić się z chirurgiem na konsultację. Oceni on stan Twojego zdrowia oraz oczekiwania związane z przyszłym kształtem i wielkością piersi. Weźmie on pod uwagę Twój wzrost, budowę ciała, kształt klatki piersiowej, a także aktywność sportową i charakter pracy. Chirurg pomoże Ci w doborze wielkości i profilu implantów.

Niezbędne będzie też wykonanie podstawowych badań, które pozwolą ocenić stan Twojego zdrowia i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Powiększenie piersi – zabieg

Zabieg powiększenia piersi wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. W celu umieszczenia implantów pod gruczoły piersiowe lub mięśnie piersiowe, chirurg nacina skórę w fałdzie podpiersiowym. Na koniec zakłada szwy i opatrunki oraz specjalny stanik formujący. Zabieg trwa około 1 godziny.

Wszystkie zabiegi dotyczące piersi

Przed / Po

Skontaktuj się z nami

Rekonwalescencja po zabiegu

Po zabiegu i ustaniu objawów znieczulenia ogólnego, możesz się czuć obolała i senna. Zwykle pozostajesz pod naszą opieką w klinice przez kolejne 12 godzin.

W celu odpowiedniego wygojenia się ran pooperacyjnych, przez kilka tygodni powinnaś nosić specjalny biustonosz, który pełni też rolę bandaża. Pełny efekt zabiegu będzie widoczny po mniej więcej dwóch miesiącach, ale obrzęki mogą się utrzymywać jeszcze przez kilkanaście tygodni.

W czasie trwania rekonwalescencji unikaj słońca, a w początkowym okresie nie podnoś rąk do góry i nie wykonuj forsownych ćwiczeń.

Jeśli zastanawiasz się, jak powiększenie piersi wpłynie na twój wygląd i czy jest to zabieg bezpieczny, możesz być pewna, że stosowane implanty są najwyższej klasy i tworzone zgodnie z najnowszą wiedzą światowej implantologii.

Opinie pacjentów

[show-testimonials alias=’Powiekszanie piersi’]

Dodaj opinię

[show-testimonials-form alias=’powiekszanie piersi’]

shape

KONTAKT

Więcej

505 221 035

Drodzy pacjenci
Do 05.08 przebywamy na urlopie. Ale spokojnie.... trzymamy rękę na pulsie 😉
Wszelkie informacje o zabiegach znajdziecie Państwo na naszej stronie: czopkiewicz.pl
Rejestracja konsultacji i wizyt kontrolnych:
W przypadkach nagłych, dotyczących naszych dotychczasowych Pacjentów, kontakt:
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤
Drodzy pacjenci
Rejestracja konsultacji i wizyt
W przypadkach nagłych, dotyczących naszych dotychczasowych Pacjentów:
Do 05.08 przebywamy na urlopie.
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość ❤