Finansowanie zabiegów chirurgii plastycznej – co powinieneś wiedzieć?

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej kilkanaście lat temu wydawały się być poza zasięgiem większości z nas. Chirurgia plastyczna kojarzyła się z luksusem, na który mogli pozwolić sobie jedynie ludzie bardzo zamożni lub związani z showbiznesem. Dziś poddanie się operacji plastycznej nie jest niczym wzbudzającym zdziwienie. Wielu z nas chce polepszyć swoją jakość życia poprzez poprawienie swojego wyglądu, a dostęp do tego rodzaju zabiegów jest znacznie łatwiejszy dzięki rozszerzonym możliwościom finansowania tych usług.

System finansowania usług medycznych w USA

Coraz więcej osób docenia możliwości płynące z lepszego dostępu do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ten trend zauważony jest zarówno na świecie jak i w Polsce. Zdaniem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, w 2014 roku Amerykanie wydali 12 miliardów dolarów na zabiegi poprawiające urodę. Społeczeństwo na tym kontynencie kredytuje mnóstwo swoich zakupów: domy, meble, samochody lub wakacje. W pewnym momencie na amerykańskim rynku pojawiła się także możliwość skorzystania z usług chirurga plastyka a płatności za zabieg zostały rozłożone na raty. Wcześniej oczywiście finansowano zabiegi dzięki kredytom konsumpcyjnym w bankach, jednak skala tego zjawiska była znacznie mniejsza. W ten sposób wiele osób, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na tego rodzaju zabieg, uzyskały możliwość poprawienia swojego wyglądu. Rynek pożyczek medycznych w USA jest w tej chwili bardzo rozwinięty. Naturalną konsekwencją wzrostu tego trendu, był rozwój podobnych możliwości w Europie.

Reklama

Finansowanie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej w Polsce

Polacy również mogą skorzystać z dogodnej pożyczki na usługi medyczne w systemie Mediraty. System jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić krótki formularz dotyczący planowanego zabiegu, aby otrzymać informację w jakich ratach możesz dokonać spłaty. Jeśli jesteś nadal zainteresowany, wystarczy zarejestrować się w systemie i po weryfikacji podanych informacji – otrzymasz pożyczkę, która sfinansuje wybrany zabieg.

Kredyt na usługi medyczne w systemie Mediraty może zostać rozłożony nawet na 60 rat. Jest to dla wielu z nas bardzo dogodny system, który zwyczajnie umożliwia realizację planów poprawy wyglądu dzięki chirurgii plastycznej. Inną zaletą tego systemu jest fakt, że jest to pożyczka „skrojona” na miarę, pod konkretną potrzebę. Wystarczy, ze odnajdziesz cennik na stronie internetowej Gabinetu Chirurgii Plastycznej Doktora Czopkiewicza, sprawdzisz orientacyjny koszt zabiegu, który Cię interesuje i wpiszesz kwotę do kalkulatora Mediraty. W ułamku sekundy otrzymasz odpowiedź dotyczącą wysokości rat, ujętą w kilku ramach czasowych.

Ten sposób finansowania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej pozwala na realizację marzeń o poprawie wyglądu już „tu i teraz”. Nie ma potrzeby zbierania pieniędzy miesiącami. Dokładne wyliczenie wysokości raty pozwala Ci niemal od razu wywnioskować, czy będzie Cię stać na wykonanie zabiegu.

Po wstępnym wyliczeniu wysokości rat wybranego zabiegu, zapraszamy na konsultacje medyczne do gabinetu doktora Czopkiewicza.

Powiązane wpisy