Płaskie pośladki? Pomoże Ci brazylijski lifting!

Jędrne i krągłe pośladki to marzenie niejednej z nas. Zależy nam przede wszystkim na poprawieniu ich sprężystości i uporaniu się z nieestetycznym wiotczeniem. To ono właśnie staje się coraz bardziej widoczne z wiekiem. Brazylijski lifting to zabieg, który wpływa przede wszystkim na przywrócenie ich jędrności, ale również na skutecznie powiększenie pośladków.

Piękne pośladki – marzenie każdej kobiety

Moda na powiększanie pośladków przywędrowała do nas z Brazylii i dość szybko zyskała spore grono zwolenniczek. W Polsce również decyduje się na to coraz więcej kobiet. Na zabieg decydują się również pacjentki, które narzekają na wiotkość, a także brak sprężystości. Jak osiągnąć wymarzone kształty? Jedną z najczęściej wybieranych metod jest wszczepienie implantów wypełnionych żelem sylikonowym lub zwartym silikonem. Jeśli zależy nam na uniesieniu pośladków, najlepsze będą implanty okrągłe. Powiększanie pośladków może również odbyć się z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Ta metoda jest mniej inwazyjna, ale efekt pozostaje jedynie na krótko.

Reklama

Brazylijski lifting

Brazylijski lifting pośladków to nic innego jak właśnie wspomniany lipotransfer – czyli przeszczep własnej tkanki tłuszczowej z tych okolic, które chcemy wyszczuplić (brzuch, biodra). To trzecie wyjście, znacznie mniej inwazyjne niż implanty i trwalsze niż kwas hialuronowy. Najpierw tłuszcz jest odsysany metodą liposukcji, a następnie podawany iniekcyjnie w okolice pośladków. Efektem brazylijskiego liftingu jest delikatne podniesienie oraz ujędrnienie. Najlepsze jest to, że wszystko odbywa się w trakcie jednej wizyty, dzięki czemu skracamy okres rekonwalescencji.

Brazylijski lifting: zalety

Przede wszystkim, mamy tu do czynienia z własnym, naturalnym wypełniaczem – więc ryzyko, że się nie przyjmie jest niemal zerowe. Dzięki nowoczesnej technologii pozyskany podczas liposukcji tłuszcz jest także bogaty w komórki macierzyste, które mają wspaniałe właściwości regeneracyjne i dodatkowo odżywiają komórki w miejscu przeszczepu. Brazylijski lifting to zabieg dla osób, które mają płaską pupę oraz niewiele tkanki tłuszczowej w tym miejscu.

Podsumowanie

Brazylijski lifting to nie tak bardzo popularna metoda powiększania pośladków, ale z pewnością jedna z najbardziej skutecznych. Pobrany od pacjentki tłuszcz jest podawany iniekcyjnie, za pomocą niewielkich nakłuć na skórze. Dzięki temu po zabiegu nie pozostają blizny. Pupa natomiast jest odpowiednio uniesiona, wypełniona oraz zaokrąglona, co sprawia, że prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Powiązane wpisy