Operacja plastyczna w prezencie pod choinkę – Święta 2020

Grudzień to czas wielkich przygotowań do świąt. Dekorowania domu, ustalania wigilijnego menu czy szykowania kreacji na rodzinne spotkania. Wpadamy też w szał przedświątecznych zakupów, szukając prezentów dla najbliższych. Chociaż liczą się drobne gesty, to często staramy się zaskoczyć bliskie osoby i chcemy dać im coś o czym zawsze marzyli. Takim prezentem może być operacja plastyczna w prezencie pod choinkę. Czy to dobry pomysł i jakie zabiegi wybierać?

Operacja jako prezent – wypada czy nie?

Dla niektórych może to wydawać się drażliwym tematem. Prezentowanie bliskim czegoś co ma za zadanie poprawić ich wygląd wydaje się być niestosowne i w złym guście. Jeśli też tak myślisz to jesteś w wielkim błędzie! Owszem, operacja plastyczna czy nawet kosmetyki przeciwzmarszczkowe dla dawno niewidzianej cioci mogą skutkować niezręczną ciszą po otwarciu prezentu. Zupełnie inaczej ma się sytuacja, jeśli wiesz, że Twoja druga połówka lub inna bliska osoba chciałabym poprawić swój wygląd i odkłada w czasie zrobienie operacji plastycznej lub zabiegu medycyny estetycznej. Wtedy operacja plastyczna w prezencie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, może być idealnym pomysłem!

Reklama

Nie wyprzedzaj pomysłów swoich bliskich i nie ofiaruj w prezencie operacji plastycznej, o której nigdy dotąd nie wspominali. Mogą poczuć się urażeni, że ich wygląd jest dla Ciebie niewystarczający. Nie zapominaj, że zabiegi chirurgii plastycznej to operacje jak każda inna – wiążą się z naruszeniem tkanek, niepożądanymi powikłaniami i okresem rekonwalescencji – obdarowywany musi sam podjąć decyzję, że chce wykonać taką operację.

Nie aranżuj operacji w tajemnicy! Postaw na voucher na zabieg lub wręcz kartkę z wiadomością, że zapłacisz za wybrany zabieg. Wybór chirurga powinien być indywidualną decyzją – pacjent musi znaleźć kogoś z kim nadaje na podobnych falach. Jeśli chcesz się przyczynić do wyboru odpowiedniej placówki – zrób listę doświadczonych i cenionych chirurgów plastycznych i dołącz do liściku. Operacja plastyczna, także ofiarowana w prezencie, powinna być dobrze przemyślana! Listę wykonywanych zabiegów przez dr Czopkiewicza znajdziesz TU.

operacja plastyczna na prezent pod choinkę

Operacja plastyczna pod choinkę – jaki zabieg wybrać?

Na operacje plastyczne nie wchodzi się prosto z ulicy. To zabiegi do których często dojrzewamy przez wiele lat, aż w końcu jesteśmy gotowi na podjęcie decyzji. Słuchaj swoich bliskich i rozmawiaj z nimi, jeśli wyrażą chęć poprawy swojego wyglądu. Może mama wspominała o korekcie powiek, mąż o liposukcji, a partnerka marzy o większym biuście. Niektóre z operacji są wykonywane nawet w wieku dziecięcym i nastoletnim. Jako rodzic musisz ostrożnie podejść do tematu, ale warto rozważyć zabieg np. w przypadku odstających uszu czy krzywego nosa. Operacja plastyczna w prezencie może być także świetnym pomysłem dla Twojej pociechy!

Najpopularniejsze operacje plastyczne w 2019 roku wg American Society of Plastic Surgeons to:
– Powiększenie piersi
– Liposukcja
– Korekcja powiek
– Korekcja nosa
– Lifting twarzy

Jeśli zależy Ci na ofiarowaniu bardziej fizycznego prezentu np. w postaci karty podarunkowej, możesz wybrać zabieg, który ukochana osoba regularnie stosuje. Może to być zabieg wstrzyknięcia toksyny botulinowej (potocznie botoks), np. w celu powiększenia ust.Podsumowując – operacja plastyczna w prezencie pod choinkę to świetny pomysł, o ile jest dobrze przemyślany!

Powiązane wpisy