Labioplastyka a modelowanie ciała po ciąży

Temat modelowania ciała po ciąży coraz częściej, poruszany jest wśród matek. O ile kiedyś był on owiany kontrowersjami i mitami, o tyle dzisiaj staje się to powoli normą. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się, na zabiegi tego typu, aby w krótkim czasie wrócić do swojej sylwetki. Świadomość i akceptacja operacji plastycznych przez społeczeństwo oraz ich powszechność – sprawiły, że modelowanie ciała po ciąży nie jest już zarezerwowane tylko dla celebrytek i modelek z pierwszych stron gazet. Popularność medycyny estetycznej, wywołana ulepszonymi, tańszymi i mniej inwazyjnymi metodami, otwiera każdej kobiecie drzwi do tego, aby czuć się pięknie i komfortowo. 

Modelowanie ciała po ciąży: sposoby

Rozwój medycyny estetycznej pozwala modelować ciało po ciąży praktycznie pod każdym kątem. Od usuwania blizn poporodowych, przez konturowanie ciała i lifting piersi, aż na kosmetyce miejsc intymnych kończąc. Mówiąc o modelowaniu ciała po ciąży, nie sposób nie wspomnieć o  tzw. tummy tuck, czyli plastyce brzucha.

Reklama

Korzystając z tych zabiegów – możemy cieszyć się efektami na co dzień w miejscach publicznych. Co jednak z pewnością siebie w intymnych sytuacjach? Modelowanie ciała po ciąży, może pomóc i w tej kwestii. 

Labioplastyka – uzupełnienie zabiegów po ciąży 

Obszar modelowania ciała po ciąży, nie kończy się na tym, co widać na pierwszy rzut oka. Warto również zadbać, o sfery najbardziej intymne. Tu z pomocą przychodzi labioplastyka, czyli zabieg korygujący wygląd warg sromowych większych i mniejszych.

Labioplastyka po ciąży, może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zapewni młodej mamie pewność siebie przy zbliżeniach, jakiej nigdy nie doznała. Poród może znacząco zmienić kształt i wielkość warg sromowych, co może powodować dyskomfort. Może dochodzić do powstawania ran, podczas uprawiania sportu czy nawet zwykłego funkcjonowania (przez otarcia od bielizny). Dlatego jest to idealne uzupełnienie modelowania ciała po ciąży dla kobiet, które chcą wrócić do swojej sylwetki sprzed porodu.

 

Powiązane wpisy