Brazylijski lifting a sport

Jędrne i krągłe pośladki to marzenie każdej kobiety. Szczególnie jeśli możemy je wyeksponować w odpowiednio dobranym bikini na słonecznej plaży. Brazylijski lifting to zabieg dla wszystkich pań, które chcą skutecznie i szybko uporać się z wiotczeniem pośladków. Ten zabieg to nie tylko sposób na przywrócenie jędrności i powiększenie pośladków – za jednym zamachem pozwala też pozbyć się tłuszczu z brzucha! Brzmi świetnie? Po wykonaniu brazylijskiego liftingu warto jednak zwrócić uwagę na okres rekonwalescencji. Niestosowanie się do zaleceń lekarskich w tym czasie może być fatalne w skutkach. Ma się to szczególnie do osób aktywnych, którym trudno przychodzi bierne odpoczywanie w domu. Podpowiadamy zatem, kiedy najlepiej wrócić do aktywności fizycznej po zabiegu tego typu.

Brazylijski lifting – rekonwalescencja

Po wykonaniu zabiegu ważne jest, aby pacjent rzetelnie przestrzegał zaleceń lekarskich. Do czasu zagojenia rany w miejscu cięcia chirurgicznego należy dbać o utrzymanie powierzchni ciała w czystości, a opatrunki zmieniać na tyle często, aby zapewnić higieniczne i suche warunki do tworzenia blizny. Brazylijski lifting wymaga zaangażowania pacjenta w okresie rekonwalescencji.

Reklama

Przez co najmniej siedem do nawet dziesięciu dni po powiększaniu pośladków implantami pacjenci nie powinni w ogóle siadać. Zaleca się zatem znaczne ograniczenie aktywności w tym czasie. Powinno się również zrezygnować na jakiś czas z pracy. Zaleca się unikanie wysiłku fizycznego do około miesiąca od dnia zabiegu. Czas ten jest jednak dobierany indywidualnie przez lekarza, który w okresie leczenia, zwraca uwagę na to, jak dany pacjent radzi sobie z zabiegiem. Po ok. dwóch tygodniach, jeśli stan pacjentki nie pogorszy się, można zacząć od delikatnego przemieszczania się, czy bardzo krótkich spacerów, które z czasem z pewnością staną się bardziej intensywne. Gojenie przyspieszy noszenie specjalnej bielizny uciskowej.

Efekty po brazylijskim liftingu

Efekt końcowy zależy od organizmu. U niektórych osób przeszczepiony tłuszcz przyjmuje się w 100 procentach, u innych w 60. Choć brazylijski lifting zmniejsza swoje efekty z czasem, to krągłymi pośladkami można cieszyć się przed długie lata po zabiegu. Jeśli jednak chcemy cieszyć się takimi efektami, warto zwracać uwagę na styl życia, dietę, a także kondycję naszego ciała. Wszystkie te czynniki wpływają nie tylko na rekonwalescencję, ale również na utrzymywanie zdrowych efektów pozabiegowych.

Powiązane wpisy