Zapraszamy na letnie, darmowe konsultacje u doktora Czopkiewicza!

Darmowe konsultacje u profesjonalnego chirurga plastyka nie zdarzają się często, dlatego Drogie Panie i Panowie: jeśli w Waszych głowach pojawiła się myśl o poprawie swojego wyglądu, to nadarzyła się doskonała okazja do darmowej konsultacji lekarskiej, która z pewnością rozwieje sporo wątpliwości i pomoże w podjęciu właściwej decyzji.

Jesień oraz zima, to najczęściej najlepszy czas na poddanie się operacji plastycznej i niektórym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Lato natomiast, to najlepszy czas na podjęcie decyzji o tym, czy w naszym mniemaniu poprawa wyglądu jest konieczna. Większość z nas zdaje sobie sprawę z niedoskonałości swojego ciała i często nie trzeba wiele, aby gruntownie zmienić postrzeganie swojego wizerunku.

Reklama

Jakie informacje uzyskasz podczas konsultacji z chirurgiem plastykiem?

  • Doktor Czopkiewicz przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski, dzięki któremu będzie w stanie wstępnie określić czy operacja lub zabieg w ogóle są możliwe.
  • Skonfrontujesz swoje oczekiwania z rzeczywistością. Lekarz postara się dokładnie opisać Ci jakie będą efekty operacji.
  • Dowiesz się jakie jest realne ryzyko wystąpienia powikłań po zabiegu.
  • Otrzymasz wszelkie informacje dotyczące przebiegu operacji oraz podstawowych wskazań po zabiegu.
  • Dowiesz się jaki czas absencji w pracy musisz zaplanować.
  • Jeśli będzie możliwość wykonania zabiegu, a Ty się zdecydujesz – możesz ustalić termin.

Dlaczego chcemy umożliwić Ci darmową konsultację?

Doświadczenie pozwala nam coraz lepiej rozumieć nasze pacjentki i pacjentów. Wiemy, w jakim stopniu niezadowolenie ze swojego wyglądu może wpłynąć na inne aspekty życia, a czasem nawet uniemożliwiać normalne życie, choćby w wymiarze społecznym. Problemy z niedoskonałością ciała mają różne przyczyny i źródła: genetyczne, nabyte lub związane z upływającym czasem. Niewielka poprawa wyglądu lub pozbycie się jednego, ale przykrego problemu estetycznego, może diametralnie zmienić własne postrzeganie ciała i co za tym idzie – realnie wpłynąć na inne dziedziny życia. Dużą część zabiegów i operacji, lepiej zaplanować na jesień lub zimę. Jest to związane z koniecznością ochrony przed silnym nasłonecznieniem przez jakiś czas po zabiegu. Lato to czas na przemyślenie i konsultację.

Zapraszamy na darmowe konsultacje u doktora Czopkiewicza już 19 lipca!

AKCJA ZAKOŃCZONA – 2017/07/14

Powiązane wpisy