BBL, czyli brazylijski lifting pośladków…

Zgrabna pupa jest atutem wielu kobiet, a także marzeniem wielu innych. Mordercze treningi i setki przysiadów nie zawsze pozwalają uzyskać efekt jak u amerykańskich celebrytek. Z pomocą przychodzą zabiegi estetyczne, które szybko dają pożądany efekt. BBL, czyli brazylijski lifting pośladków to zabieg dla Pań, które chcą poprawić wygląd swojej pupy. 

Zabiegi poprawiające wygląd pośladków – co możesz zrobić?

Jedne z nas marzą o uniesionym biuście, pełnych ustach czy wąskiej talii, inne zaś o krągłych i jędrnych pośladkach. Chirurgia plastyczna spełnia te pragnienia, a ilość wykonywanych operacji plastycznych stale rośnie. Wymodelowanie pośladków zyskuje na popularności, zwłaszcza odkąd serwisy społecznościowe przepełniły się zdjęciami gwiazd z jędrnymi i krągłymi pośladkami. Ich wygląd jest zazwyczaj zasługą medycyny estetycznej, dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na takie zabiegi. Chcąc poprawić wygląd swojej pupy, możesz skorzystać z zabiegu BBL, czyli brazylijskiego liftingu pośladków. To znakomity zabieg nie tylko dla kształtu pośladków, ale również wyszczuplenia innych partii ciała. 

Reklama
BBL brazylijski lifting pośladków na czym polega

Na czym polega BBL? 

BBL jest zabiegiem, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z jednej partii ciała (mogą to być np. uda czy brzuch) i aplikacji go w okolicy pośladków. Pobrany tłuszcz poddajemy wcześniej procesowi oczyszczania. Korzystanie z własnej tkanki tłuszczowej zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych organizmu. Zarówno pobranie, jak i podanie tkanki wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Gwarantuje to komfort podczas iniekcji, ale także pozwala wrócić do domu jeszcze tego samego dnia. 

Zalety brazylijskiego liftingu pośladków, czyli BBL.

Kobiety decydują się na powiększenie pośladków ze względów estetycznych. Często podejmowane próby diet i treningów nie są wystarczające, aby uzyskać zamierzony efekt. Chęć posiadania krągłych pośladków jednak nie mija, dlatego w końcu nadchodzi moment decyzji o zabiegu chirurgii plastycznej. Lifting pośladków własną tkanką tłuszczową pozwala skorygować wady estetyczne lub wypełnić ubytki tkanek po dużej redukcji masy ciała. 

Przed zabiegiem odbędziesz konsultację z chirurgiem plastycznym, podczas której możesz powiedzieć jakich efektów oczekujesz. Ilość podanej tkanki tłuszczowej i miejsce jej iniekcji zależy bowiem od indywidualnych preferencji pacjentki. BBL przeprowadzony przez doświadczonego lekarza to naturalnego i trwałego efektu. Największą zaletą brazylijskiego liftingu pośladków jest zastosowanie własnej tkanki tłuszczowej, co czyni zabieg wyjątkowo bezpiecznym dla pacjenta. Taka metoda pozwala również na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z innego miejsca. Ta lokalizacja również zależy od pacjentki i jest wybierana podczas konsultacji z lekarzem. Jednak zbyt mała ilość tkanki tłuszczowej może być przeciwwskazaniem do zabiegu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o BBL – skontaktuj się z nami! Znajdziesz nas również na Facebooku!

Powiązane wpisy