Planujesz operację przed Wielkim Dniem? Zrób to odpowiednio wcześnie!

Każda z nas, przynajmniej raz w życiu przeżywa dzień, w którym chce wyglądać olśniewająco. To moment w których najczęściej chcemy spełnić swoje marzenia o prezencji księżniczki z bajek lub gwiazdy filmowej. Dla wielu kobiet, owym Wielkim Dniem jest dzień ślubu. Nie ma tu znaczenia czy bierzemy go w wieku dwudziestu lat czy pięćdziesięciu. Dla większości z nas to bardzo ważny moment w którym chcemy czuć i wiedzieć, że wyglądamy najpiękniej i najbardziej perfekcyjnie jak to możliwe. Aby uzyskać zamierzony efekt, coraz częściej planujemy poddanie się operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej. Aby efekt był stosowny do oczekiwań, musimy rozpocząć przygotowania oraz zaplanować procedurę w odpowiednim czasie.

Kluczem do uzyskanie idealnego wyglądu w czasie Wielkiego Dnia jest odpowiednie zaplanowanie konkretnych czynności. Przed swoim ślubem, z pewnością nie zaczniesz szukać sukienki na tydzień przed zaplanowanym wielkim dniem. Poszukiwania rozpoczną się na kilka miesięcy przed, dojdzie do przymiarek i dopasowań. Podobnie jest z fryzurą, salą i makijażem. Jak z pewnością jesteś w stanie sobie wyobrazić, operacja plastyczna także nie może odbyć się zbyt późno. Zacznij przygotowania odpowiednio wcześnie, a będziesz mogła cieszyć się efektami w czasie przeżywania najważniejszych dni w Twoim życiu.

Reklama

Powiększenie piersi

Jeśli planujesz powiększenie piersi jeszcze przed Wielkim Dniem, z pewnością chcesz, aby sukienka leżała na Tobie perfekcyjnie. Operacja powiększenia piersi do interwencyjny zabieg chirurgiczny wymagający odpowiedniego czasu na odpoczynek i rekonwalescencję. Jeśli planujesz „wypełnić” swoją sukienkę nowymi piersiami, zaplanuj zabieg odpowiednio wcześnie. Najlepiej, jeśli operacja odbędzie się około pół roku przed planowaną uroczystością. Minimalny czas do okres około 4 miesięcy.

Plastyka brzucha

Na plastykę brzucha najczęściej decydują się Panie, których ten obszar ciała znacznie zmienił się po ciąży. Podobnie jak operacja powiększenia piersi, plastyka brzucha to poważny zabieg chirurgiczny, po którym przez jakiś czas utrzymuje się dyskomfort, obrzęk oraz siniaki. Przez co najmniej kilka tygodni należy ograniczyć intensywną aktywność fizyczną i uważać na energiczne ruchy. Abdominoplastyka powinna być wykonana co najmniej na 4 miesiące przed planowanym Wielkim Dniem. Spróbuj jednak zorganizować czas tak, aby odbyła się co najmniej pół roku, a nawet rok wcześniej.

planujesz operacje przed wielkim dniem

Medycyna estetyczna

Zabiegi z z zakresu medycyny estetycznej mają tę zaletę, że nie wymagają aż tak długiego okresu rekonwalescencji. Nie oznacza to, że na zabiegi z użyciem botoksu lub kwasu hialuronowego, można bez problemu pójść na dzień przed planowaną uroczystością. Musimy pamiętać o tym, że w medycynie estetycznej używane są igły i przez kilka dni po iniekcji, mogą utrzymywać się siniaki, obrzęki i delikatna opuchlizna. Ponadto, jeśli planujesz zabieg po raz pierwszy, warto zastanowić się czy dwa tygodnie przed wielkim dniem, to dobry moment na eksperymenty. Z dużym prawdopodobieństwem, będziesz zadowolona z efektów, jednak warto zastanowić się nad „próbą” co najmniej kilka miesięcy przed uroczystością. Będzie wówczas wiedziała, jakiego efektu możesz się spodziewać i tym samym, unikniesz niepotrzebnego stresu.

To zrozumiałe, że w swoim Wielkim Dniu chcesz wyglądać perfekcyjnie. Odpowiednie rozłożenie wszystkich czynności w czasie pozwoli Ci na uzyskanie kontroli i cieszenie się efektami dokładnie wtedy, kiedy będziesz chciała. Unikaj spontanicznych decyzji tuż przed uroczystością. Zaplanuj wszystko z głową, a unikniesz niepotrzebnych niespodzianek.

Powiązane wpisy