Najpopularniejsze zabiegi na jesień

Jesień to bez wątpienia najlepszy czas na przeprowadzenie operacji plastycznych. To właśnie na jesień zabiegi dają możliwość spokojnej rekonwalescencji po letnich wojażach, a także przed zbliżającym się sezonem świątecznych spotkań. Jesień jest tak popularnych, gdyż po zabiegu trzeba poddać się odpoczynkowi przez kilkanaście dni, a nawet kilka tygodni. Warto wiedzieć, jakie zabiegi są najpopularniejsze. Co zatem wybierają kobiety z całego świata?

Zabiegi jesień – liposukcja i lifting

W chirurgii kosmetycznej wysoko się ceni przeprowadzanie zabiegów umożliwiających pozbycie się zaległego tłuszczyku. Wśród najpopularniejszych planowanych operacji plastycznych na jesień warto wybrać lifting twarzy i szyi oraz zabieg liposukcji. W trakcie jesieni zabiegi te umożliwią dopełnienie efektów aktywnego lata, dlatego tak często wykonywane są w tym właśnie okresie. Przy okazji modelowania swojego ciała widać, że planowane na jesień zabiegi niezwykle często uwzględniają również korekcję nosa oraz powiek.

Reklama

Korekcja twarzy

Jak wspomniano, często korekcji podlegają nos oraz powieki. Nie są to jedyne części twarzy, które tak chętnie poddawane są zmianie. Najczęściej proponowane na jesień zabiegi obejmują również korektę odstających lub nierównych uszu. Po połączeniu zabiegu z plastyką powiek i poprawą całego nosa, a także liftingiem twarzy, końcowy efekt będzie niezwykle wręcz zadowalający. Te zabiegi pomogą miło zaskoczyć przyjaciół i rodzinę już podczas zbliżających się spotkań świątecznych.

Jesień zabiegi – zmiana wielkości biustu

Jednym za najczęstszych zabiegów są te, które dotyczą piersi. Kobiety najczęściej wykonują zabieg powiększenia piersi, aby przy tej okazji dokonać również korekty ich kształtu (nie tylko samej wielkości). Są również sytuacje, kiedy wykonywane jesienią zabiegi mają na celu zmniejszenie objętości biustu. Również ten zabieg najczęściej dokonywany jest jesienią. Planując na jesień zabiegi, kobiety zazwyczaj wiedzą, że to najlepsza pora na to, aby w jak najłagodniejszy sposób przeprowadzić operację.

Powiązane wpisy