Marzysz o większych pośladkach? Brazylijski lifting być może jest dla Ciebie!

Duża, wystająca i jędrna pupa jest dziś powodem do dumy. Wszystkie panie, które mogą pochwalić się naturalnie pięknymi pośladkami, chętnie je eksponują. Większy rozmiar pośladków, to już nie powód do wstydliwego chowania ich za długą bluzką. Jeśli wraz za dużą pupą, idzie także wąska talia – to jest to figura marzeń wielu kobiet. Niestety, często pomimo ciężkiej pracy na siłowni, pośladki nie wyglądają tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. Czy brazylijski lifting może realnie poprawić wygląd pośladków?

Kanony piękna i wpływ popkultury

Choć kobiece kształty pożądane są od wieków, to na przestrzeni lat kanony dotyczące proporcji kobiecego ciała wciąż się zmieniały (i prawdopodobnie będą zmieniać się nadal). Jeszcze kilkanaście lat temu, duże pośladki nie były pożądane przez kobiety. Zmieniło się to pod wpływem kilku kobiet amerykańskiego show biznesu, które mocno podkreślały swoje wąskie talie i okrągłe pośladki. Pierwszą kobietą ze świecznika, która wyraźnie podkreślała swoje atuty, była Jennifer Lopez. Prawdziwa rewolucja w tym względzie przyszła wraz z popularnością celebrytki Kim Kardashian, która wyraźnie wpłynęła na zmianę postrzegania idealnej sylwetki.

Reklama

Na czym polega zabieg brazylijskiego liftingu pośladków?

Jest to zabieg, który polega w pierwszym etapie na pobraniu tkanki tłuszczowej z ciała pacjentki (liposukcji) a następnie wprowadzeniu tej tkanki w pośladki. Zabieg jest dość bezpieczny, ponieważ nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Wielu kobietom podoba się również to, że tkanka tłuszczowa pobierana jest z tych miejsc, gdzie zwykle jej nie chcemy. Efekty zabiegu mogą być bardzo naturalne i zwyczajnie poprawić jędrność pośladków oraz ich wygląd. Sama procedura nie jest bardzo obciążająca dla pacjentki. Należy zgodnie ze wskazaniami lekarza dbać o rany powstałe w wyniku pobrania tkanki tłuszczowej. Przez jakiś czas mogą także utrzymywać się obrzęki i zasinienia, a przez okres kilkunastu dni trzeba uważać i nie obciążać pośladków nadmiernym uciskiem. W tym względzie dostaniesz wszelkie wskazania od lekarza i należy się ich ściśle trzymać. Choć o poddaniu się zabiegowi mówi niewiele kobiet, jest to dość popularna procedura szczególnie w krajach zachodniej Europy i w USA.

Kandydatki do zabiegu

Kandydatkami do zabiegu są kobiety, które nie są zadowolone z kształtu swoich pośladków. Grupą, która szczególnie chętnie korzysta z tej procedury, to kobiety, które mają naturalnie dość płaskie pupy i trudno im wypracować ich ładniejszy kształt nawet przy intensywnych ćwiczeniach. Drugą grupą są kobiety, które wraz z upływającym czasem, utraciły dawny, okrągły kształt pośladków i chcą aby znów nabrały objętości i jędrności.

Co warto wiedzieć o brazylijskim liftingu pośladków?

1. Umiar i proporcje. Dobry chirurg zawsze uwzględni proporcje ciała i będzie chciał realnie poprawić wygląd całej sylwetki. Pośladki to nie jedyny,ważny element wizualnej strony naszego ciała i musimy uwzględniać także wymiary całej sylwetki.

2. Osoby szczupłe także mogą poddać się zabiegowi – przy czym należy podkreślić, że chodzi o kobiety o szczupłej, normalnej budowie ciała. Pobranie tkanki tłuszczowej z ciała takiej pacjentki raczej nie jest problemem.

3. Efekt może być bardzo naturalny – celem zabiegu nie jest powiększenie pupy do nienaturalnych rozmiarów, jak często sugerują w internecie. Zwykle chodzi o to, aby pośladki miały ładniejszy kształt, były bardzie krągłe, a ubrania lepiej na nich wyglądały.

Ładna pupa to cel wielu kobiet. Zabieg brazylijskiego podnoszenia pośladków jest sposobem na poprawę wygląda zwłaszcza dla kobiet, które pomimo usilnych prób, nie potrafią osiągnąć ładnego kształtu pupy.

https://plasticsurgeryarticles.com/blog/6-facts-need-know-brazilian-butt-lift/
http://www.womenshealthandfitness.com.au/health-beauty/beauty-tips/959-butt-lifts-the-myths-exposed
https://www.ciaobellamedicalspa.com/plastic-surgery/brazilian-butt-lift/

Powiązane wpisy