Dojazd z Krakowa do gabinetu chirurgii plastycznej

Chirurg – doktor Krzysztof Czopkiewicz prowadzi konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeznaczone dla pacjentów z terenu całej Polski oraz z zagranicy.

Kraków

Zapraszamy pacjentów z Krakowa a także z całego województwa małopolskiego do naszego gabinetu w Opolu na wizytę konsultacyjną i na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ich wykaz można zobaczyć w menu po prawej stronie.

W trakcie wizyty:

 • przekażesz chirurgowi swoje oczekiwania i pytania dotyczące zabiegu,
 • dowiesz się o potrzebnych badaniach, jeśli będą konieczne
 • zapytasz o wszystkie ważne kwestie dotyczące tego, co będzie się działo w trakcie i po operacji
 • dowiesz się, jakie są koszty zabiegu i jak organizacyjne się do niego przygotować (np. czy zapewnić sobie osobę do opieki lub pomocy bezpośrednio po zabiegu)

Chirurgia plastyczna – dojazd z Krakowa

Gabinet cchirurgii plastycznej: Kraków (dojazd)Okazuje się, że najszybszym sposobem dotarcia do gabinetu chirurgii plastycznej z Krakowa będzie podróż samochodem. Rozważając podróż autostradą A4 to nieco ponad 190 km i około 2 h i 15 minut jazdy. Oczywiście istotne tutaj będą wszystkie elementy jak pora dnia, a co za tym idzie natężenie ruchu w Krakowie i na drogach dojazdowych.

Dla osób ceniących sobie wygodę sprawdziliśmy także możliwości dojazdu z Krakowa koleją.

 

Pociągiem nieco dłużej, ale wygodniej

Według rozkładu jazdy pociąg z Krakowa Głównego do Opola jedzie około 2 godzin i 30 minut – wahania są tutaj plus /minus kwadrans w zależności od konkretnego składu

Optymalnym połączeniem z Krakowa będzie pociąg Inter City który dojeżdża do Opola bez przesiadek i cała podróż pociągiem mieści się w podanych powyżej ramach czasowych. Można oczywiście znaleźć szereg połączeń kolejowych z przesiadkami lecz planując podróż w której zakładasz powrót w tym samym dniu można z powodzeniem także znaleźć szybki pociąg do Krakowa bez przesiadek.

Przed podróżą sprawdź pociągi na dworcu lub użyj wyszukiwarki połączeń na trasie Kraków – Opole

Rozkład jazdy PKP - Kraków

Zajrzyj na tę stronę i wybierz najlepsze połączenie z Krakowa. Wcześniej zadzwoń do nas pod numer 505 221 035 lub wypełnij formularz poniżej, aby sprawdzić jaki termin wizyty będzie wolny i umówić się na wizytę konsultacyjną. W kolejnych krokach dowiesz się wszysstkich ineresujących Cię szczegółów odnośnie operacji plastycznych realizowanych w naszym gabinecie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości