Chirurg plastyk – dojazd z Poznania

Doktor Czopkiewicz prowadzi od wielu lat praktykę w zakreie chirucgii plastycznej i estetycznej. Przyjmuje w swoim gabinecie pacjentów z terenu całej Polski, a także z zagranicy. Gabinet chirurgii plastycznej mieści się w samym centrum Opola, co sprawia, że dojazd z większych miast w Polsce jest stosunkowo łatwy.

Chirurg plastyczny – Poznań

Zapraszamy pacjentów z Poznania oraz z całego województwa wielkopolskiego do gabinetu w Opolu na wizytę konsultacyjną i na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ich wykaz można znaleźć w menu po prawej stronie.

Podczas pierwszej wizyty:

  • zapytasz o wszystkie ważne kwestie dotyczące tego, co będzie się działo w trakcie i po operacji
  • dowiesz się, jaki jest koszt zabiegu i w jaki sposób trzeba się do niego przygotować (np. czy powinno się zapewnić opiekę po zabiegu)
  • przekażesz chirurgowi własne oczekiwania i pytania dotyczące zabiegu,
  • dowiesz się o potrzebnych badaniach, jeśli będą konieczne

Chirurgia plastyczna – dojazd z Poznania

Podróż pociągiem lub samochodem do Poznania zajmuje ponad 3h. Należy tutaj przede wszystkim wziąć pod uwagę wygodę podróżowania oraz koszty przejazdu. W przypadku biletu na pociąg Intercity którym można dojechać bez przesiadek jest to około 50 zł, zatem przy podróżowaniu w 1 osobę wydaje się, że koszt przejazdu koleją będzie niższy.

Wybierając ten rodzaj połączenia trzeba sprawdzić każdorazowo godziny odjazdu pociągu w obie strony

Przed podróżą sprawdź pociągi na dworcu lub użyj wyszukiwarki połączeń na trasie Poznań – Opole

Rozkład jazdy PKP - Kraków

Zajrzyj na tę stronę i wybierz najlepsze połączenie z Poznania. Wcześniej zadzwoń do nas pod numer 505 221 035 lub wypełnij formularz poniżej, aby sprawdzić jaki termin wizyty będzie wolny i umówić się na wizytę konsultacyjną. W kolejnych krokach dowiesz się wszystkich interesujących Cię szczegółów odnośnie operacji plastycznych realizowanych w naszym gabinecie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości